2019/08/20 - سه شنبه 29 مرداد 1398
2019/08/20 - سه شنبه 29 مرداد 1398
مشروح خبر


بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از روند احداث یکی از بزرگترین پارکینگ های طبقاتی کشور

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن بازدید از روند پیشرفت احداث پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ واقع در پهنه شرقی اراضی عباس آباد، در جریان آخرین وضعیت اجرایی این پروژه قرار گرفت.

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از روند احداث یکی از بزرگترین پارکینگ های طبقاتی کشور
1397/8/2 11:49:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، معزی در این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت انطباق طرح معماری سطح صفر پارکینگ با طرح های موجود در اراضی عباس آباد، خواستار تدوین یک برنامه زمان بندی جدید با هدف پرداختن به مهمترین اولویت های اجرایی پروژه شد. 

 

وی با بیان اینکه پایدارسازی دیواره های گود پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ باید به سرعت در دستور کار قرار گیرد، از مجریان طرح خواست با توجه به سطح قابل توجه مراجعات شهروندان به مراکز فرهنگی موجود در اراضی عباس آباد، امکان بهره برداری گام به گام از پروژه را در تدوین برنامه زمان بندی جدید لحاظ کنند.

گفتنی است پروژه احداث پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ با ظرفیت پذیرش 2300 دستگاه خودرو در زمینی به مساحت 34 هزار مترمربع و زیربنای 135 هزارمترمربع در حال اجرا بوده و پس از تکمیل و راه اندازی، به یکی از بزرگترین پارکینگ های طبقاتی کشور تبدیل خواهد شد. این پروژه می تواند امکان مراجعه کم‌دردسر شهروندان به کتابخانه ملی، باغ موزه دفاع مقدس، فرهنگستان های علوم و مجموعه باغ کتاب را فراهم کند.

 

مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و تنی چند از مدیران ارشد شرکت نوسازی عباس آباد در این بازدید همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران حضور داشتند.