2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
مشروح خبر


تلاش برای رفع معارضات ملکی و تاسیساتی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار تا پایان سال جاری
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی بازدید کرد و در ادامه با حضور در کارگاه پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن، از آخرین وضعیت پیشرفت عملیات ساخت این معبر مهم ترافیکی مطلع شد.
تلاش برای رفع معارضات ملکی و تاسیساتی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار تا پایان سال جاری
1397/7/4 12:27:0|print


به گزارش شهرنوشت و به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صبح روز چهارشنبه چهارم مهرماه سال 1397 ایرج معزی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به کارگاه پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی رفت و ضمن بازدید از آخرین فعالیت های عمرانی انجام شده، برنامه زمان بندی پروژه با رویکرد اتمام اقدامات باقی مانده در موعد مقرر را مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه برای دومین بار طی یک ماه گذشته به کارگاه پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار رفت تا به اتفاق وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 15، تمهیدات لازم برای فراهم ساختن امکان بهره برداری مرحله ای از این پروژه راهگشای ترافیکی را بررسی کند. بر این اساس ضرورت رفع معارضات ملکی و دکل های برق فشار قوی تا پایان سال جاری، به عنوان پیش نیاز اصلی گشایش مسیرهای تندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار مورد تاکید قرار گرفت.

در مورد پل دوربرگردان غرب به غرب ثامن که به مرحله تکمیل و بهره برداری نزدیک شده است نیز گفتنی است تمهیداتی به منظور تسریع اجرای اقدامات باقی مانده اتخاذ گردید. پل مذکور که سبب کاهش محسوس گردش های اضافی در محل تقاطع ثامن می شود، پس از پروژه ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی تحویل شهروندان خواهد شد.