2018/12/16 - يكشنبه 25 آذر 1397
2018/12/16 - يكشنبه 25 آذر 1397
مشروح خبر


رئیس پلیس تهران: «تغییر ساعات اداری» ترافیک پایتخت را کم کرد
رئیس پلیس تهران با مثبت ارزیابی کردن تاثیر اجرای طرح «تغییر ساعات اداری» بر ترافیک معابر پایتخت گفت: به نظر می‌رسد اگر این طرح با پشتوانه مطالعات کارشناسی همراه شود می‌تواند تاثیرات بسیار خوبی در ترافیک معابر پایتخت داشته باشد.
رئیس پلیس تهران: «تغییر ساعات اداری» ترافیک پایتخت را کم کرد
1397/6/26 11:24:0|print

به گزارش تسنیم، سردار حسین رحیمی با اشاره به تاثیر مثبت تغییر ساعات اداری شهر تهران بر ترافیک پایتخت اظهار کرد: تغییر ساعات اداری که مدتی در شهر تهران به اجرا درآمد تاثیر بسیار مثبتی بر جریان ترافیکی شهر تهران داشت.


رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: این تغییر ساعات ادارای باعث شد نه تنها ترافیک صبحگاهی شهر تهران، بلکه ترافیک عصرگاهی نیز به مراتب بهتر از ترافیک در سایر روزهای پایتخت باشد.


وی در پاسخ به این سوال که آیا پلیس برای اول مهر و اوج‌گیری ترددهای شهری همزمان با آغاز مدارس، پیشنهاد اجرای تغییر ساعات اداری را مطرح خواهد کرد یا خیر، گفت: تغییر ساعات اداری بر اساس تصمیم دولت و مسئولین امر قابلیت اجرایی خواهد داشت و پلیس تنها یکی از رده‌های تصمیم‌گیر در این موضوع است.

رحیمی خاطرنشان کرد: با توجه به نتایج مثبت ترافیکی اجرای طرح تغییر ساعات اداری در تهران، به نظر می‌رسد اگر این طرح با پشتوانه مطالعات کارشناسی همراه شود می‌تواند تاثیرات بسیار خوبی در ترافیک معابر پایتخت داشته باشد، به خصوص در مهر ماه که شاهد افزایش 30 تا 40 درصدی ترافیک صبحگاهی در شهر تهران هستیم.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید