2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
مشروح خبر

نژادبهرام در بازدید از منطقه 18 تأکید شد
تلاش مدیریت شهری برای نوسازی بافت های فرسوده

منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر در بازدیدی چندین ساعته از منطقه 18 از روند نوسازی بافت های فرسوده مسکونی دیدن و بر لزوم مشارکت شهروندان در این خصوص تأکید کرد.

تلاش مدیریت شهری برای نوسازی بافت های فرسوده
1397/4/20 17:41:0|print

به گزارش " شهرنوشت " و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در جریان این بازدید که سید محمد فیاض شهردار و تنی چند از مدیران منطقه نیز حضور داشتند، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر پس از دیدار مستقیم و بی واسطه با تعدادی از شهروندان در دوازدهمین نشست ملاقات مردمی سالجاری مدیریت شهری و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها، از املاک فرسوده مسکونی و تجاری واقع در کوی زینبیه، محله شهید رجائی و همچنین کارگاه های ساختمانی نوسازی این بافت ها نیز دیدن و پس از گفت و گو با شهروندان و متولیان امر، بر مشارکت بیش از پیش آنها در اجرای تدابیر مدیریت شهری تأکید کرد.


در ادامه این بازدید، منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر با حضور در خیابان های زندیه و میر هاشم واقع در محله یافت آباد، روند عقب نشینی املاک معارض واقع در طرح و همچنین نوسازی بافتهای فرسوده را مورد بررسی قرار داد.


بازدید از اراضی تفکیک غیر مجاز پسماند تقی آباد، عملیات احداث بزرگراه 76 متری شهید بروجردی و بررسی پیشنهاد مدیریت شهری منطقه در خصوص دوطبقه کردن بخشی از آن، ساماندهی اراضی مسیل کن (طرح تاکا) به همراه گودال های ناشی از برداشت بی رویه بهره بردار معادن شتن و ماسه خلیج فارس، دیدار با مسئولین و کودکان مرکز پرتو واقع در محوطه پردیس فرهنگی، هنری و ورزشی شهید مختار سلیمانی از دیگر برنامه های این عضو شورای اسلامی شهر در منطقه 18 به شمار می رود.


برپایه این گزارش، نشست هم اندیشی با مسئولین دفاتر نوسازان منطقه و همچنین بررسی گزارش مدیریت شهری پیرامون گسترش خطوط مترو در این بخش از پایتخت بخش پایانی بازدید نیمروزی زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بود.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید