2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
مشروح خبر


پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) مجددا به جریان می افتد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از آغاز بازدیدهای دوره ای به منظور تسریع روند اجرای پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) حدفاصل میدان شهیدان(جی) تا میدان فتح خبر داد.
پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) مجددا به جریان می افتد
1397/4/16 10:29:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه های عمرانی منطقه 9 سخن می گفت، با اشاره به عملکرد فرامنطقه ای پروژه های احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)(حدفاصل میدان شهیدان تا میدان فتح)، تونل و زیرگذر امتداد خیابان استادمعین و همچنین زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره)، رفع موانع اجرایی و کمک به تسریع عملیات اجرایی این طرح ها را حایز اهمیت دانست و یادآور شد: از این پس روند تکمیل پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) در قالب بازدیدهای منظم دوره ای، زیر ذره بین مدیریت شهری قرار خواهد گرفت.

 

وی با تاکید بر لزوم بازنگری در برنامه زمان بندی احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، از دست اندرکاران اجرایی پروژه خواست تا برنامه زمان بندی جدید با هدف اتمام هرچه سریعتر بخش های اولویت دار این پروژه از جمله ادامه بلوار استاد معین(حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) را تدوین کنند.

گفتنی است در این بازدید که با حضور سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه 9، مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی و جمعی از دست اندرکاران اجرایی پروژه ها انجام شد، علاوه بر پروژه های فرامنطقه ای سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در محدوده منطقه 9، پروژه های احداث ساختمان اسکان کارگری پردازش، مجتمع فرهنگی- ورزشی کوثر، پارک آموزش ترافیک منطقه و مجموعه فرهنگی دکتر قریب مورد پیمایش قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) به دلیل وجود اراضی معارض ارتش و وزارت دفاع (پادگاه جی ) و آموزش و پرورش از مرز 20 درصد فراتر نرفته است. بهره برداری از این پروژه ضمن تقویت نقش بزرگراه یادگار امام(ره) به عنوان یک شریان شمالی- جنوبی در پهنه غرب پایتخت، تسهیلات ترافیکی مناسبی در اختیار شهروندان قرار خواهد داد.


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید