2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
2019/02/16 - شنبه 27 بهمن 1397
مشروح خبر

معاون فنی و عمران شهرداری تهران خبر داد
بهره برداری از پروژه استاد معین-آزادی تا پایان سال

شهرنوشت: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: امیدواریم به زودی و تا پایان امسال شاهد اتمام و بهره برداری از پروژه زیر گذر استاد معین-آزادی باشیم. 

بهره برداری از پروژه استاد معین-آزادی تا پایان سال
1397/4/16 9:57:0|print

ایرج معزی در جریان بازدید از پروژه های منطقه ای و فرامنطقه ای منطقه 9 با تاکید بر اتمام عملیات فاز اجرایی و اولویت بندی پروژه های نیمه تمام مناطق شهری اظهار کرد: در سنوات گذشته روند توقف در اجرای تعدادی از پروژه های به واسطه کمبود اعتبار و مشکلات اجرایی در طراحی نارضایتی شهروندان را در پایتخت به دنبال داشته است.

 

وی پروژه استاد معین-آزادی را از پروژه های اولویت دار مجموعه شهری دانست و گفت: با توجه به شرایط و موقعیت خاص پروژه در قسمت زیرین خیابان آزادی و نبود دسترسی های جایگزین مناسب، این پروژه جزء پروژه های اولویت دار شهر تهران محسوب می شود.

 

معاون شهردار تهران تاکید کرد: مطابق اولویت بندی های صورت گرفته و اعتبارات حاصله و امکانات موجود و با برنامه ریزی های صورت گرفته، امیدواریم به زودی تا پایان امسال شاهد اتمام و بهره برداری از پروژه زیر گذر استاد معین-آزادی باشیم.

 

معزی ادامه داد: در محور جنوبی استاد معین به سی متری جی نیز طی 4 ماه آینده با گذر از پادگان جی، تلاش می کنیم تا مبتنی بر فرموده مقام معظم رهبری در راستای بازگشایی راه مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان اقدام کنیم.

 

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران عنوان کرد: پیش بینی اعتبار با پرداخت بدهی پیمانکاران و همراهی همکاران در مجموعه شهری منطقه 9 نیزموید این موضوع است. 

 

در ادامه این بازدید، مفاخریان شهردار منطقه 9 با اشاره به از سرگیری پروژه زیر گذر استاد معین پس از وقفه دو و نیم ساله گفت: آغاز دوباره این طرح با مساعدت مدیریت ارشد شهری و اعضای شورای اسلامی شهر انجام شده و با رفع معارضات تاسیساتی تسریع خواهد شد.


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید