2018/05/26 - شنبه 5 خرداد 1397
2018/05/26 - شنبه 5 خرداد 1397

مشروح خبرگرامیداشت روز جهانی پاک و پیاده روی بزرگ دانش آموزی در بوستان جنگلی سرخه حصار

گروه مناطق: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه13 از برگزاری پیاده روی بزرگ دانش آموزی به مناسبت روز جهانی زمین پاک با شعار "زمین پاک، زندگی پاک"  در بوستان جنگلی سرخه حصار خبر داد.

گرامیداشت روز جهانی پاک و پیاده روی بزرگ دانش آموزی در بوستان جنگلی سرخه حصار
1396/1/30 12:58:58|print
تعداد مشاهده: 266

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مهدی احمد مهرابی ، معاون خدمات شهری و محیط زیست  گفت : به مناسبت روز جهانی هوای پاک،  پیاده روی بزرگ دانش آموزی با شعار "زمین پاک، زندگی پاک" روز شنبه  مورخ 2/2/96 در بوستان سرخه حصار برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی بیشتر دانش آموزان با مفاهیم زمین پاک ، محیط زیست سالم و زمینی عاری از آلاینده های زیست محیطی عنوان کرد و افزود: در این مراسم دانش آموزان با پیاده روی در بوستان ضمن آشنایی با پوشش گیاهی این بوستان از جلوه های طبیعی و هوای پاک آن بهره مند می شوند و بصورت نمادین اقدام به پاکسازی بوستان و زدودن زباله ها از زمین می نمایند . همچنین مسابقه نقاشی با موضوع زمین پاک نیز برگزار می شود که در پایان به بهترین آثار، جوایزی اهداء می شود.

مهرابی اظهار داشت: همچنین از فعالیت های دیگر می توان به برگزاری کارگاه های آموزشی شهروندی و دانش آموزی  پیرامون مباحث زمین پاک در سطح منطقه، برگزاری تورهای شهروندی همزمان با هفته زمین پاک، برپایی غرفه، اجرای مسابقات علمی و توزیع بروشور های آموزشی با گیاهان پالاینده زمین،  توسط کارشناسان اشاره نمود.

 

    


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید