2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397
2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397

مشروح خبربرگزاری اختتامیه جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی در بوستان پلیس
گروه مناطق: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه4  از برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی بوستان پلیس خبر داد و  گفت: جشنواره تفریح، ورزش، تندرستی"همه جا، برای همه" پهنه شرق از روز بیستم  فروردین آغاز شد و همزمان با سی ام فروردین ماه مراسم اختتامیه برگزار می شود.


برگزاری  اختتامیه جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی در بوستان پلیس
1396/1/30 12:50:24|print
تعداد مشاهده: 132

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4  سید ابوذر حسینی با بیان این مطلب افزود: در جشنواره " ورزش، تفریح، تندرستی؛ همه جا، برای همه" بیش از 200 نوع فعالیت تفریحی ، ورزشی در قالب بومی و محلی، بازی کودک، بازی های فکری، بازی های بادی و مهیج و ... به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار گرفت  و بوستان پلیس در منطقه چهار میزبانی برگزاری این جشنواره در پهنه شرق را با حضور مناطق یک، 3، 6، 7، و 8 به عهده داشت.

 وی در تشریح برنامه های این جشنواره گفت: ایستگاه ایرهاکی، فوتبال دستی،دارت، بازی های کودکان،قطار کودک، استخر توپ، شن بازی، ماهیگیری کودکان، پرتاب حلقه، توپ عروسکی)، مینی گلف، بادکنک شکلی، گریم کودکان، تیراندازی، تیر و کمان، اسب سواری، نقاشی کودکان، خمیر بازی، قرآن بخوانید جایزه بگیرید از جمله ایستگاههای اجرایی ویژه این جشنواره است.

لازم به ذکر است؛ این جشنواره همه روزه از 20 تا 30 فروردین امسال از ساعت 15 الی 22میزبان شهروندان شرق تهران بود و امروز با برگزاری ویژه برنامه هایی این جشنواره به کار خود  پایان می دهد.

وي افزود: از جمله برنامه هاي اين جشن ميتوان به برگزاري كارگاه نقاشي، گريم، كلاس هاي آموزش رانندگي و دوچرخه سواري، اجراي برنامه هاي شاد و سرگرم كننده، اجراي موسيقي زنده، برگزاري مسابقات متنوع با موضوع ترافيك و كودك در بخشهاي نقاشي، داستان، شعر، كاردستي، عكس و روزنامه ديواري همراه با اهداي جوايز و هداياي ارزنده اشاره كرد.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید