2018/03/17 - شنبه 26 اسفند 1396
2018/03/17 - شنبه 26 اسفند 1396
مشروح خبر


برپایی جنگ های شبانه شاد در جشنواره "ورزش، تفريح، تندرستي" منطقه 15
گروه مناطق: جنگ های شبانه با حضور هنرمندان برجسته کشور و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع در حاشیه جشنواره "ورزش، تفريح، تندرستي"  منطقه 15 میزبان شهروندان است. 
برپایی جنگ های شبانه شاد  در جشنواره ورزش، تفريح، تندرستي  منطقه 15
1396/1/30 12:44:16|print
تعداد مشاهده: 146

به گزارش شهرنوشت وبه نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: بوستان آزادگان منطقه همزمان با شبهای ماه مبارک رجب با برپایی جشنواره "ورزش، تفریح، تندرستی" و همچنین اجرای جنگ های شبانه میزبان شهروندان پهنه جنوب شرق پایتخت است.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره به میزبانی منطقه 15 و مشارکت شش منطقه شهرداری شامل مناطق 12،13،14،16 و منطقه 20 برگزار می شود افزود: بازی های ورزشی در 12 بخش اصلی و90 عنوان  بازی ورزشی، تفریحی و خانوادگی در این جشنواره برای شهروندان پیش بینی شده که با استقبال کم نظیر خانواده ها در این ایام مواجه شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: غرفه بازی های بومی محلی، رایانه ای، مهیج، نوین، فکری، ساحلی، تیمی و ... پذیرای خانواده های شرکت کننده در جشنواره و 9 غرفه قطارکوچک، مینی گلف، استخر توپ، نقاشی عروسک، شن بازی، گریم کودک و... نیز مختص کودکان بوده و در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد روحیه نشاط در کودکان و نونهالان فعالیت می کند.
این گزارش حاکیست، جشنواره از ساعت 15 تا 20 و برنامه های جنگ شبانه نیز هر شب بعد از اذان مغرب با حضور هنرمندان برجسته کشوری نظیر بهنام صفوی، فرزاد فرزین و مازیار فلاحی و با اجرای مجری توانمند تلویزیون علی ضیاء برگزار می شود. اجرای برنامه توسط گروه  قلقلک برای کودکان و نونهالان، برگزاری مسابقه، آتش بازی،  رقص نور و اهدا جوایز نفیس نیز از دیگر برنامه های این جنگ شبانه است.
شایان ذکر است، این جشنواره در بوستان آزادگان منطقه 15 واقع در بزرگراه آزادگان، نرسیده به میدان بسیج، خیابان بوعلی برپا است.


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید