2018/06/20 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
2018/06/20 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
مشروح خبر


کاهش تصادفات منجر به فوت در بزرگراه آزادگان با احداث پل موتور رو
گروه مناطق: با احداث پل موتور رو در بزرگراه آزادگان ضمن کاهش تصادفات، اتصال عرضی ورودی شهرک مرتضی گرد به ابتدای خیابان خلازیر امکان پذیر می شود.
کاهش تصادفات منجر به فوت در  بزرگراه آزادگان با احداث پل موتور رو
1396/1/30 12:42:7|print
تعداد مشاهده: 81


به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت: پل موتور رو از ضلع جنوبی در قسمت ورودی شهرک مرتضی گرد و از ضلع شمالی نیز ابتدای خیابان خلازیر قرار می گیرد و به لحاظ کمی و کیفی یکی از بهترین پل های احداثی موتور رو در شهر تهران محسوب می شود.
وی درخصوص ضرورت احداث این پل بیان کرد: تصادفات اخیر منجر به فوت تعداد زیادی از راکبین موتور سوار که به علت عبور عرضی آنها از بزرگراه آزادگان اتفاق می افتد، علت اصلی اجرای این پروژه بوده است.
به گفته مرآتی مطالعات لازم درخصوص مکان یابی و جانمایی مناسب پل موتور رو صورت گرفته است و با توجه به عرض مناسب پل (2 متر) و دو منظوره بودن آن، با احداث آن عابرین پیاده و موتور سواران به سهولت می توانند از عرض بزرگراه تردد کنند.
این مسئول خاطرنشان کرد: عدم وجود چنین سازه ای در عرض عبوری آزادگان در گذشته باعث بروز خطرات بسیار جدی برای خودروهای عبوری و موتورسوران شده است که با احداث این پل ضمن کاهش این خطرات زمینه دسترسی ضلع شمالی آزادگان (خلازیر) به ضلع جنوبی آن (شهرک مرتضی گرد) نیز فراهم خواهد شد.
گفتنی است عملیات اجرایی پل موتور رو از اسفندماه سال گذشته آغاز شده و در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی 70 درصد رسیده است.
 rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید