2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397
2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397

مشروح خبرشهرداری پایتخت بیش از 14هزارمیلیارد تومان از دولت طلب دارد/وعده دولتی ها محقق نشد/بدهی شهرداری به بانک ها در حال پرداخت است
 گروه اقتصاد شهری: معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر بدهی 14هزار میلیارد تومانی دولت به شهرداری تهران گفت: بدهی مدیریت شهری پایتخت به بانک ها طی برنامه ریزی مدون و در زمان سر رسید درحال پرداخت شدن است .
شهرداری پایتخت بیش از 14هزارمیلیارد تومان از دولت طلب دارد/وعده دولتی ها محقق نشد/بدهی شهرداری به بانک ها در حال پرداخت است
1396/1/29 9:58:17|print
تعداد مشاهده: 656

قدرت گودرزی در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت، با اشاره به اینکه شهرداری پایتخت بیش از 14 هزارمیلیارد تومان ازدولت طلب دارد، عنوان کرد:دولت سالهاست که بدهی خود به شهرداری تهران را نتوانسته پرداخت کند و این بدهی سال به سال بیشتر می شود.

وی افزود: امیدوارم با حمایت اعضای شورای شهر تهران و نمایندگان  مجلس بتوانیم طلب شهرداری تهران که درواقع طلب مردم پایتخت از دولت است را وصول کنیم.

گودرزی با بیان اینکه متاسفانه طی سال های گذشته مسئولان دولتی پشتیبانی مناسبی از  پروژه های شهری پایتخت نداشتند، تصریح کرد: یکی از حوزه های مهم که دولت فعلی و گذشته نسبت به آن بی تفاوت بودند ، حمل و نقل عمومی است .

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران عنوان کرد: همچنین دولت ها نسبت به احیای بافت فرسوده و مبلغی که باید بابت جرایم راهنمایی و رانندگی از خزانه به شهرداری پرداخت کنند، بی تفاوت بوده اند.

گودرزی در پایان گفت: چند ماه قبل نیز برخی مسولان دولتی  برای پرداخت بخشی از طلب شهرداری تهران وعده هایی داده بودند که متاسفانه محقق نشد.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید