2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397
2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397

مشروح خبرشرکت در انتخابات ریاست جمهوری مانع خدمت شهردارتهران به شهروندان نیست/عدم منع قانونی برای حضور قالیباف در مراسم و افتتاح پروژه ها
گروه اقتصاد شهري: معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: ثبت نام شهردار تهران جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری مانعی جهت ادامه خدمت شبانه روزی ایشان به شهروندان تهران نخواهد بود. به طوری که مثل سایر مسئولان اجرایی که در انتخابات ثبت نام کرده اند، به کارش در شهرداری مانند گذشته ادامه خواهد داد.
شرکت در انتخابات ریاست جمهوری مانع خدمت شهردارتهران به شهروندان نیست/عدم منع قانونی برای حضور قالیباف در مراسم و افتتاح پروژه ها
1396/1/27 13:18:22|print
تعداد مشاهده: 269

ناصر امانی در گفت وگو با شهرنوشت با بیان این مطلب اظهارکرد: بر مبنای قانون، شهردار تهران به واسطه ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ملزم به استعفا از مسئولیت فعلی خود نیست و به تبع آن هیچ منع قانونی نیز جهت حضور ایشان در برنامه های رسمی، افتتاحیه ها و جلسات وجود ندارد.
معاون شهردار تهران ادامه داد: البته پس از شروع فعالیت های رسمی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی محدودیت هایی در انتشار تصاویر و صحبت های کاندیداها دارد که منافاتی با ادامه کار و فعالیت مدیران و مسئولانی که کاندید شده اند ندارد و شهردار تهران نیز از این موضوع مستثنی نیست.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید