2017/06/26 - دوشنبه 5 تير 1396
2017/06/26 - دوشنبه 5 تير 1396
فراخوان / همایش

 

آسمان آبی

مشروح خبر

معاون شهردار تهران خبر داد:
پیشرفت 30 درصدی پروژه زیرگذر کوی نصر/اتمام جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب
عمران شهری:معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه زیرگذرکوی نصر تا پایان شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید، گفت: عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر (تقاطع بزرگراه‌های جلال آل احمد و شهید چمران) تاکنون 30درصد پیشرفت داشته است.
پیشرفت 30 درصدی پروژه زیرگذر کوی نصر/اتمام جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب
1396/1/27 9:19:40 | print

علیرضا جاوید در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت، با بیان این مطلب افزود: در همین راستا عملیات جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب در محدوده پروژه به اتمام رسیده است.
وی افزود: در وضع موجود تقاطع بزرگراه شهید‌ چمران با بزرگراه جلال آل‌احمد، 3 خط عبوری در هر باند بزرگراه جلال آل‌احمد در محل تقاطع با بزرگراه شهید چمران به 2 خط کاهش پیدا می‌کند که این گلوگاه ترافیکی علاوه بر افزایش زمان سفر و مصرف سوخت، کارکرد تقاطع‌های تازه بهره‌برداری شده در بزرگراه شهید گمنام را به ویژه در ساعات اوج ترافیک تحت الشعاع قرار می‌دهد.
جاوید تاکید کرد: با بهره‌برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، یک مسیر زیرگذر با سه خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی، جایگزین پل موجود این تقاطع خواهد شد.
معاون فنی و عمرانی شرداری تهران همچنین در خصوص ضرورت برچیده شدن پل فلزی رو گذر نصر با بیان اینکه عمر مفید بهره برداری از این  پل رو به اتمام بود ،گفت: این پل موقت براساس بار و مختصات ترافیکی سالهای قبل ساخته شده بود و در زمان ساخت نیز به صورت موقت برای عبور و مرور شهروندان ایجاد شده بود.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید
چند رسانه ای
یادداشت ها
چیزی شبیه معجزه!
یادداشتی از یک کارشناس شهری؛
طنز تلخ ٢٩ دي
یادداشتی از معاون شهردار تهران در روز هوای پاک؛
معلولان را باور کنیم
یادداشت اینستاگرامی تشکری هاشمی به مناسبت روز جهانی معلول ،
نسخه قدیم