2018/03/17 - شنبه 26 اسفند 1396
2018/03/17 - شنبه 26 اسفند 1396
مشروح خبر


پیشرفت 30 درصدی پروژه زیرگذر کوی نصر/اتمام جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب
عمران شهری:معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه زیرگذرکوی نصر تا پایان شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید، گفت: عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر (تقاطع بزرگراه‌های جلال آل احمد و شهید چمران) تاکنون 30درصد پیشرفت داشته است.
پیشرفت 30 درصدی پروژه زیرگذر کوی نصر/اتمام جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب
1396/1/27 9:19:40|print
تعداد مشاهده: 262

علیرضا جاوید در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت، با بیان این مطلب افزود: در همین راستا عملیات جابجایی کابل‌های برق و رفع معارض خطوط لوله آب در محدوده پروژه به اتمام رسیده است.
وی افزود: در وضع موجود تقاطع بزرگراه شهید‌ چمران با بزرگراه جلال آل‌احمد، 3 خط عبوری در هر باند بزرگراه جلال آل‌احمد در محل تقاطع با بزرگراه شهید چمران به 2 خط کاهش پیدا می‌کند که این گلوگاه ترافیکی علاوه بر افزایش زمان سفر و مصرف سوخت، کارکرد تقاطع‌های تازه بهره‌برداری شده در بزرگراه شهید گمنام را به ویژه در ساعات اوج ترافیک تحت الشعاع قرار می‌دهد.
جاوید تاکید کرد: با بهره‌برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، یک مسیر زیرگذر با سه خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی، جایگزین پل موجود این تقاطع خواهد شد.
معاون فنی و عمرانی شرداری تهران همچنین در خصوص ضرورت برچیده شدن پل فلزی رو گذر نصر با بیان اینکه عمر مفید بهره برداری از این  پل رو به اتمام بود ،گفت: این پل موقت براساس بار و مختصات ترافیکی سالهای قبل ساخته شده بود و در زمان ساخت نیز به صورت موقت برای عبور و مرور شهروندان ایجاد شده بود.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید