2017/06/26 - دوشنبه 5 تير 1396
2017/06/26 - دوشنبه 5 تير 1396
فراخوان / همایش

 

آسمان آبی

مشروح خبر

از سوی مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران صورت گرفت؛
تقدیر از تلاش های شهردار منطقه 22 در نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران شورایاری منطقه

گروه مناطق: درنشست فصلی ائمه جماعات و دبیران شورایاران محلات دوازدهگانه منطقه22 از سوی مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران و پایگاه مقاومت بسیج عمار یاسر از زحمات مولایی شهردار منطقه 22 تقدیر شد.

 

 

تقدیر از تلاش های شهردار  منطقه 22 در نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران شورایاری منطقه
1395/12/28 10:51:15 | print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، نشست فصلی ائمه جماعات و شورایاران منطقه با حضور ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در ستاد مدیریت بحران این منطقه برگزار شد و حجت الاسلام صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران و سرگرد رکنی فرمانده مقاومت بسیج عمار یاسر با اهدای لوح از زحمات و تلاش های مولایی شهردار منطقه تقدیر کردند.

 

در این جلسه ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام(ع) در سخنانی اظهار کرد:یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری طی سال های اخیر مسائل فرهنگی جامعه است که بارها و بارها به عناوین مختلف در سخنان خود با عنوان شبیخون فرهنگی،تهاجم فرهنگی،ناتوی فرهنگی و این اواخر با لفظ رخنه فرهنگی به آن اشاره کردند.هجمه های مختلف فرهنگی،اقتصادی،سیاسی و ... که دشمنان طی این سال ها با سیاست بازی های مختلف خود بر ملت ما وارد کردند،بر کسی پوشیده نیست.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران افزود: در این برهه از زمان هر چند شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در جامعه وجود دارد اما مردم ما ثابت کردند برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستاده اند و مسئولان و مدیران اجرایی کشور نیز وظیفه دارند با قوت و قدرت برای مردم پای کار آمده و معضلات معیشتی آنها از جمله مساله بیکاری را که یکی از آسیب های اجتماعی جامعه ما به شمار می رود با تدابیر لازم حل و فصل نمایند.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید
چند رسانه ای
یادداشت ها
چیزی شبیه معجزه!
یادداشتی از یک کارشناس شهری؛
طنز تلخ ٢٩ دي
یادداشتی از معاون شهردار تهران در روز هوای پاک؛
معلولان را باور کنیم
یادداشت اینستاگرامی تشکری هاشمی به مناسبت روز جهانی معلول ،
نسخه قدیم