2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397
2018/05/24 - پنجشنبه 3 خرداد 1397

مشروح خبراسکان مسافران نوروزی در بوستان حضرت خدیجه (س)

گروه مناطق: معاون خدمات شهری و  محیط زیست منطقه 21 ، از آمادگی کامل این منطقه به منظور استقبال و اسکان مسافران نوروزی در بوستان حضرت خدیجه (س) همزمان با ایام عید خبر داد.

اسکان مسافران نوروزی در بوستان حضرت خدیجه (س)
1395/12/27 13:24:26|print
تعداد مشاهده: 209

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 ، محمد بیدشکی معاون خدمات شهری و  محیط زیست این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی و گستردگی منطقه که از مبادی مهم ورودی و خروجی در غرب کلان شهر تهران است و در راستای اجرای طرح استقبال از بهار ، بوستان حضرت خدیجه (س) در ناحیه 3 این منطقه به منظور خدمت رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی تجهیز و بازپیرایی شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 با بیان اینکه این منطقه به عنوان ورودی 8 استان اصلی هر ساله در ایام عید نورورز میزبان و پذیرای تعداد زیادی از هم وطنان است  ، اظهار داشت : معاونت مربوطه با هماهنگی ستاد پیشگیری و مدیریت بحران ، سازمان هلال احمر ، نیروی انتظامی و آتش نشانی  اقدام به نصب تعداد 20 عدد چادر ، بازپیرایی  28 عدد آلاچیق و ایمن سازی در بوستان حضرت خدیجه (س) جهت اسکان مسافران نوروزی کرده است.

به گفته وی، در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 1396، کلیه ی امکانات رفاهی–اقامتی از قبیل ارائه ی اطلاعات گردشگری و جاذبه های شهر تهران، راهنمایی مسافران نوروزی، محل بازی کودکان، در بوستان حضرت خدیجه (س) جهت رفاه حال مسافران نوروزی و ارائه ی خدمات بهینه از جمله تامین آب شرب ، برق و ... پیش بینی شده است.

بیدشکی در پایان تصریح کرد : تمامی اقدامات حوزه ی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی در ایام عید انجام می شود .

 

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید