2017/04/29 - شنبه 9 ارديبهشت 1396
2017/04/29 - شنبه 9 ارديبهشت 1396
فراخوان / همایش

 

آسمان آبی

مشروح خبر

همزمان با فرارسیدن سال نو برگزار می شود؛
کارگاه های آموزشی تفکیک پسماند در مبدا در منطقه 21

گروه مناطق: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21، از برگزاری کارگاه های آموزشی تفکیک پسماند در مبدا در  سطح این منطقه همزمان با فرا رسیدن سال نو خبر داد.

کارگاه های آموزشی تفکیک پسماند در مبدا در منطقه 21
1395/12/25 12:53:15 | print

 به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21، محمد بیدشکی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: همزمان با روزهای پایانی سال و آغاز سال نو، اداره ی مدیریت پسماند  منطقه بر اساس سياست هاي ابلاغی سازمان مديريت پسماند شهرداری تهران در راستای تحقق برنامه های طرح آسمان آبي- زمين پاك نسبت به برگزاري  کارگاه آموزشي تفكيك پسماند با محوریت فرهنگ سازي و ترغيب شهروندان به كاهش توليد پسماند و تفكيك از مبدا پسماند خشك در سطح منطقه  اقدام کرده است .

به گفته ی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21، در این کارگاه ها آموزش هاي لازم در خصوص شيوه هاي كم حجم سازي پسماند ها، تفكيك از مبداء پسماند خشك از تر و نقش آن در حفظ منابع طبيعي و محيط زيست را به ساكنين سطح منطقه  ارائه و در همین راستا ضمن توزيع بروشورهای آموزشي با موضوع تفكيك پسماند، مسابقه ای با همین عنوان برگزار  و به رسم یادبود هدایایی به شرکت کنندگان در مسابقات اهدا می شود.

محمد بیدشکی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح های آموزشی به منظور حفظ و صیانت محیط زیست شاهد كاهش میزان توليد پسماند و تفكيك صحیح از مبدا پسماند خشك ، در سطح منطقه  باشیم.

 

 

 

 

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
کدامنیتی
کد را وارد کنید
چند رسانه ای
یادداشت ها
طنز تلخ ٢٩ دي
یادداشتی از معاون شهردار تهران در روز هوای پاک؛
معلولان را باور کنیم
یادداشت اینستاگرامی تشکری هاشمی به مناسبت روز جهانی معلول ،
نسخه قدیم